LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА ЗА БЛИЗНАЦИ HAPPY 2 ЦРНА 2023 КИКАБУ

15.990 ден

• Наменета за бебиња од само раѓање до 15кг.
• Повеќе позиции на седиштето со позиција удобна за спиење.
• Секое седиште може да биде поставено во различна позиција.
• Димензии на склопена количка: 106х92х75 cm.
• Димензии на расклопена количка: 76х75х34 cm.
• Teжина: 12,5 kg.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА ЗА БЛИЗНАЦИ HAPPY 2 ЦРНА 2023 КИКАБУ

15.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!