LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА ONE СИВА

6.990 ден

• Kоличка која многу лесно се пакува како куферче.
• Одличен избор за сите родители кои често патуваат.
• Многу лесна количка со тежина од 4,9 кг.
• Лесно, компактно собирање како куферче.
• Рачка за носење како торбица.
• Наменета за дечиња со максимална тежина до 22кг.
• Удобно седиште со 2 позиции на наслонот.
• Големо покривче за сенка.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Многу лесно собирање.
• Помошна корпа за багаж.
• ЕVA гуми.
• Предни дупли тркала.
• Димензии во собрана положба: 44х24х42 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА ONE СИВА

6.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!