LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА TWINWHEELS ЦРНА

14.990 ден

• Количката за близнаци Twin Wheels со седиште во форма на корпа е практичен и функционален производ дизајниран со цел да го олесни секојдневниот живот на родителите на близнаци или две мали деца. Оваа количка нуди низа предности и удобности кои ги прават идеалниот избор за родителите.
• Главниот фокус на оваа количка се корпите кои се дизајнирани така да нудат удобно и безбедно место за две деца. Корпите обезбедуваат висок степен на безбедност и комфор.
• Седиштата во форма на корпа обично се пошироки и подобри за децата од стандардните седишта на количка. Ова им дава на децата повеќе простор, безбедност и комфор.
• Количката Twin Wheels е дизајнирана со специјален систем за управување кои им овозможуваат на родителите лесно и ефикасно да ја контролираат количката дури и со две деца во нив.
• Намената е за бебиња од самото раѓање до 15 kg,со амортизација и на предните тркала,бампер обложен со еко кожа.
• Брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката,и кочница на задните и предните тркала која лесно се активира.
• Седиштата можат да се ротираат во насока на движење или во насока кон родителот.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Голема помошна корпа за складирање.
• Димензии на производот: 81х106х47 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА TWINWHEELS ЦРНА

14.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!