LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА ТРИКСИ СИВА

Original price was: 12.490 ден.Current price is: 8.990 ден.-28% OFF

• Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или 22 kg.
• Лесна алуминиска рамка.
• Брз и лесен систем за преклопување.
• Ротација од 360 степени на предните тркала со механизам за заклучување.
• Мека подлога за поголема удобност.
• Задна сопирачка со еден допир.
• – Седиште:
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Прилагодлив потпирач за грб на седиштето.
• Зимска навлака која може да се одстрани.
• Прозорче на тендата за надгледување на детето.
• Мека подлога на седиштето.
• – Транспортер:
• Транспортерот може да се користи од 0 до 13 kg.
• Рачката на транспортерот може да се прилагоди во зависност од потребата.
• Зимска навлака која може да се одстрани.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА ТРИКСИ СИВА

Original price was: 12.490 ден.Current price is: 8.990 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!