LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА THEA 2ВО1 СО КОРПА ЦРНА 2024 КИКАБУ

Original price was: 27.000 ден.Current price is: 22.989 ден.-15% OFF

• Претворете ја прошетката во вистинско уживање и подарете му удобност и целосна безбедност на вашето малечко со оваа количка.
• Наменета за новороденчиња и деца до 3 години.
• Лесна алуминиумска рамка.
• Брз и лесен систем за преклопување.
• Седиштe кое може да се ротира во насока на движење или во насока кон родителот.
• Рачно шиени детали од еко кожа.
• Помошна корпа за багаж.
• Бебешка торбица.
– Седиште:
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Прилагодлива единица за лежечко седиште во 4 позиции.
• Прилагодлив потпирач за нозе во 3 позиции.
• Задна сопирачка со еден допир.
• Прозорче на тендата за надгледување на детето.
• Мека подлога на седиштето.
– Корпа:
• Корпата ќе овозможи удобност и сигурност на детето.
• Погодна е за користење од самото раѓање до 6 месеци.
– Транспортер:
• Рачката на транспортерот може да се прилагоди во зависност од потребата.
• Систем за безбедност со 3 точки на поврзување.
• Транспортерот може да се користи од 0 до 13 kg.
• Димензии на производот:
– Количката: 93x59x104 cm.
– Транспортер: 67x45x56 cm.
– Корпа: 89x42x66 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА THEA 2ВО1 СО КОРПА ЦРНА 2024 КИКАБУ

Original price was: 27.000 ден.Current price is: 22.989 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!