LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА THEA ЦРНА 2 ВО 1 СО КОРПА КИКАБУ

Original price was: 27.000 ден.Current price is: 22.989 ден.-15% OFF

• Претворете ја прошетката во вистинско уживање и подарете му удобност и целосна безбедност на вашето малечко со оваа количка.
• Наменета за новороденчиња и деца до 3 години.
• Лесна алуминиумска рамка.
• Брз и лесен систем за преклопување.
• Седиштe кое може да се ротира во насока на движење или во насока кон родителот.
• Рачно шиени детали од еко кожа.
• Помошна корпа за багаж.
• Бебешка торбица.
• Седиште:
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Прилагодлива единица за лежечко седиште во 4 позиции.
• Прилагодлив потпирач за нозе во 3 позиции.
• Задна сопирачка со еден допир.
• Прозорче на тендата за надгледување на детето.
• Мека подлога на седиштето.
• Корпа:
• Корпата ќе овозможи удобност и сигурност на детето.
• Погодна е за користење од самото раѓање до 6 месеци.
• Транспортер:
• Рачката на транспортерот може да се прилагоди во зависност од потребата.
• Систем за безбедност со 3 точки на поврзување.
• Транспортерот може да се користи од 0 до 13 kg.
• Димензии на производот:
• Количката: 93x59x104 cm.
• Транспортер: 67x45x56 cm.
• Корпа: 89x42x66 cm.
• Бебешка количка, Количка за бебе, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk, baby stroller, stroller for baby, bebeska kolicka mk, бебешка количка мк,

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

количка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА THEA ЦРНА 2 ВО 1 СО КОРПА КИКАБУ

Original price was: 27.000 ден.Current price is: 22.989 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!