LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА SELINA СВЕТЛО СИВА 3 ВО 1 КИКАБУ

16.990 ден

• Погодна за дечиња од раѓање до 22 kg.
• Брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката.
• Рачката на количката е изработена од пена ЕVA.
• Помошна корпа за складирање.
• Торбица за неопходните работи за вашето бебе.
• Ротација од 360 степени на предните тркала со механизам за заклучување.
• – Седиште:
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување со меки влошки за раменици.
• Прилагодлив потпирач за грб на седиштето.
• Прилагодлив потпирач за нозе.
• Задна сопирачка со еден допир.
• Зимска навлака која може да се одстрани.
• Прозорче на тендата за надгледување на детето.
• Мека подлога на седиштето.
• Заден џеб за складирање.
• – Корпа:
• Корпата ќе овозможи удобност и сигурност на детето.
• Погодна е за користење од самото раѓање до 6 месеци.
• Зимска навлака која може да се одстрани.
• – Транспортер:
• Рачката на транспортерот може да се прилагоди во зависност од потребата.
• Транспортерот може да се користи од 0 до 13 kg.
• Димензии на производот:
• – Количка: 102x74x52 cm.
• – Транспортер: 58x67x43 cm.
• Бебешка количка, Количка за бебе, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk, baby stroller, stroller for baby, bebeska kolicka mk, бебешка количка мк,

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

количка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА SELINA СВЕТЛО СИВА 3 ВО 1 КИКАБУ

16.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!