LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА NOVA ЦРНА

Original price was: 3.990 ден.Current price is: 2.989 ден.-25% OFF

• Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или до 15 кг.
• Лесна метална количка.
• Чадор систем – брзо и лесно склопување и расклопување.
• Мека ергономска рачка.
• Големо покривче за сенка со прозорче од мрежа.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Ротирачки предни тркала со механизам за закочување.
• Големи дупли тркала.
• Сопирачки на задните тркала.
• Прилагодување во 3 позиции на грпчето.
• Прилагодување на портпирачот за нозете во 3 позиции.
• Потпирач за ноџињата.
• Димензии на количката: 106x66x45 cm.
• Бебешка количка, Количка за бебе, летна бебешка количка, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, letna bebeska kolicka, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk,

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА NOVA ЦРНА

Original price was: 3.990 ден.Current price is: 2.989 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!