LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА НЕЛА ЦРНА 2 ВО 1

14.990 ден

• Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
• Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
• Брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката.
• Седиштето и транспортерот можат да се ротираат во насока на движење или во насока кон родителот.
• Подесување на висината на рачката во 8 позиции.
• Ротација за 360 степени на предните тркала со механизам за заклучување.
• Кочница на задните тркала која лесно се активира.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Голема помошна корпа за складирање.
• Седиште кое се прави во корпа.
• Амортизери на предните тркала.
• Амортизери на рамката.
• Мрежа за заштита од инсекти.
• Навлака за заштита од дожд.
• Зимска навлака за количката.
• Пумпа за гумите.
• Торба за неопходни работи за бебетo.
• Бебешка количка, Количка за бебе, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk, колички, kolicki, kolicki za bebe, колички за бебе

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА НЕЛА ЦРНА 2 ВО 1

14.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!