LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА МАРГОТ БЕЖ

8.990 ден

• Просторна и лесна детска количка изработена од лесни материјали кои ќе пружаат најголема удобност во сите услови на користење.
• Лесна алуминиумска рамка.
• Иновативен систем на склопување на рамот од количката, централна кочница за двете задни тркала, можност за фиксирање на правецот на движење на предните тркала.
• 4 позиции на поставување на рачката.
• Седиштето се прилагодува во 3 позиции.
• Транспортер, на кој рачката може да се прилагоди во зависност од потребата.
• Многу лесно со еден клик може да се свртат и постават во насока на движење на количката или обратно, со лице кон мајката.
• Зимска навлака за седиштето и транспортерот која лесно се вади и става.
• Подлога за количката.
• Бебешка торбица.
• Голема помошна корпа.
• Наменета за дечиња од самото раѓање до 36 месеци односно до 15 кг.
• Бебешка количка, Количка за бебе, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА МАРГОТ БЕЖ

8.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!