LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА MADRID ТЕМНО СИВА МЕЛАНЖ 3 ВО 1 КИКАБУ

22.490 ден

• Комплетот вклучува: корпа за новороденче до 6 месеци, транспортер наменет за бебиња од самото раѓање до 22 кг. и седиште наменето за бебиња над 6 месеци. Душече за корпата, подлога за седиштето, торбица за мајката, навлака за корпата и седиштето и навлака за заштита од дожд.
• Лесна алуминиумска конструкција.
• 4 удобни позиции на наслонот на седиштето.
• 2 позиции за ноџињата, пониско и повисоко за поголема удобност.
• Голема тенда со прозорче за постојано набљудување на детето.
• Систем за безбедност со 5 точки на поврзување.
• Ротирачки предни тркала со можност за фисксирање.
• Голема помошна корпа за багаж.
• Многу лесна за склопување со една рака.
• Бебешка количка, Количка за бебе, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk, baby stroller, stroller for baby, bebeska kolicka mk, бебешка количка мк,

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

количка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА MADRID ТЕМНО СИВА МЕЛАНЖ 3 ВО 1 КИКАБУ

22.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!