LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА LIBRO РОЗЕВА 2020 КИКАБУ

4.890 ден

• Kоличка која многу лесно се пакува како куферче.
• Одличен избор за сите родители кои често патуваат.
• Многу лесна количка со тежина од 6.5 кг.
• Лесно, компактно собирање како куферче.
• Рачка која го олеснува носењето и во собрана позиција.
• Наменета за дечиња со максимална тежина до 15кг. со позиција удобна за спиење.
• Широко и удобно седиште.
• Големо покривче за сенка.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Многу лесно собирање, со една рака.
• Помошна корпа за багаж.
• Димензии во собрана положба: 49х26х57cm.
• Бебешка количка, Количка за бебе, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk, baby stroller, stroller for baby, bebeska kolicka mk, бебешка количка мк,

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА LIBRO РОЗЕВА 2020 КИКАБУ

4.890 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!