LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА LEILA 2 ВО 1

11.990 ден

Вашето растечко семејство може да патува со стил со двојната количка Loco Croco – LEILA 2 во 1. Количката LEILA 2 во 1 е практична количка за браќа и сестри и е совршено решение за 2 деца од различна возраст.
Единиците на наредените седишта нудат простор за вашето новороденче и вашето постаро дете. Количката може да се користи како количка за едно дете или како количка за две деца. За возење на две деца, количката е добро опремена благодарение на лесната алуминиумска рамка со предни тркала што се заклучуваат и лесно се вртат и управувањето е многу едноставно. Седиштата се вадат и се местат според вашите потреби. Рачката за туркање може да се прилагоди во 6 позиции која максимална висина достигнува до 110 см. Во долната корпа има заштитник кој спречува вашето дете на второто седиште да не ги допира задните тркалата. Има брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката која ја прави оваа количка единствена и омилена во повеќе семејства.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА LEILA 2 ВО 1

11.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!