LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА КРОКС 2020 2 ВО 1 – C

19.990 ден

• Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или 15 кг.
• Со транспортер и седиште кое лесно се трансформира во корпа удобна за спиење.
• Многу лесно со еден клик може да се свртат и постават во насока на движење на количката или обратни, со лице кон мајката.
• Многу лесна алуминиумска рамка.
• Предни ротирачки тркала.
• Кочница која лесно се активира.
• Голема помошна корпа.
• Голема, дупла тенда и обложен, мек, пречник кој лесно се отстранува.
• Зимска навлака за количката.
• Торба за неопходни работи за бебетo.
• Бебешка количка, Количка за бебе, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk, колички, kolicki, kolicki za bebe, колички за бебе

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА КРОКС 2020 2 ВО 1 - C

19.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!