LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА FITTO ВИОЛЕТОВА КИКАБУ

6.990 ден

• Погодна од самото раѓање до 15 kg.
• Лесна алуминиумска рамка.
• Систем за брзо и лесно преклопување со една рака.
• Лесно, компактно собирање како куферче.
• Дополнителна рачка за полесен транспорт додека е склопена.
• Ротација на предните тркала за 360 степени со механизам за заклучување.
• Задна кочница.
• – Седиште:
• Широко и удобно седиште.
• Прилагодлив потпирач за грб.
• Прилагодлив потпирач за нозе.
• Вградена мека подлога за седиште.
• Мрежест продожеток со патент на тендата.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Бебешка количка, Количка за бебе, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk, baby stroller, stroller for baby, bebeska kolicka mk, бебешка количка мк,

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

количка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА FITTO ВИОЛЕТОВА КИКАБУ

6.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!