LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА ДОРА БЕЖ 2 ВО 1 КИКАБУ

14.590 ден

• Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
• Брз и лесен систем на преклопување компактен и во собрана положба.
• Еко – кожа на рачката на рамката.
• Подесување на висината на рачката во 6 позиции.
• Седиштето може да се мести во предна и во задна позиција.
• Прозорче на кровчето.
• Систем за прицврстување со 5 точки на врзување.
• Голема помошна корпа.
• Ротација за 360 степени на предните тркала со механизам за заклучување.
• Кочница на задните тркала.
• Седиштето се прилагодува во 2 позиции.
• Подлогата за нозете се прилагодува во 5 позиции.
• Корпата е со мек душек и прозорче на магнет на покривчето и еко- кожа на рачката.
• Транспортерот има рачка која се мести во повеќе позиции,мека подлога,3 точки на поврзување и спаѓа во групата 0+ од 0-13 кг.
• Бебешка торбица со подлога за пресоблекување.
• Бебешка количка, Количка за бебе, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk, baby stroller, stroller for baby, bebeska kolicka mk, бебешка количка мк,

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА ДОРА БЕЖ 2 ВО 1 КИКАБУ

14.590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!