LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА DARLING СИВА 2 ВО 1 КИКАБУ

12.990 ден

• Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или 15 кг.
• Многу лесно со еден клик може да се свртат и постават во насока на движење на количката или обратни, со лице кон родителот.
• Ултралесна алуминиумска рамка.
• Амортизери на рамката.
• Предни ротирачки тркала.
• Зимска навлака за количката.
• Торба за неопходни работи за бебето.
• Бебешка количка, Количка за бебе, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk, baby stroller, stroller for baby, bebeska kolicka mk, бебешка количка мк,

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА DARLING СИВА 2 ВО 1 КИКАБУ

12.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!