LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА CHERIE СИВА 3 ВО 1 КИКАБУ

23.490 ден

• Луксузна и лесна алуминска рамка.
• Брз и лесен систем за преклопување.
• Луксузна еко-кожа на рачката.
• Прилагодлива рачка за туркање во 3 позиции.
• Прилагодлива единица за лежечко седиште во 3 позиции.
• Прилагодлив потпирач за нозе во 3 позиции.
• Ротација од 360 степени на предните тркала.
• Седиштe кое може да се ротира во насока на движење или во насока кон родителот.
• Вградена мека подлога за седиште.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Голема корпа за складирање на неопходни работи за бебето.
• Задна кочница.
• Амортизери на предните тркала.
• Димензии на количката: 109,5x72x56,6 cm.
• Димензии на транспортерот: 56,5x66x42,5 cm.
• Димензии на корпата: 68.5×83,5×41 cm.
• Бебешка количка, Количка за бебе, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk, baby stroller, stroller for baby, bebeska kolicka mk, бебешка количка мк,

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА CHERIE СИВА 3 ВО 1 КИКАБУ

23.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!