LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА BEETLE СИВА 2023 КИКАБУ

4.490 ден

• Лесна метална количка.
• Чадор систем – брзо и лесно склопување и расклопување.
• Мека ергономска рачка.
• Големо покривче за сенка со прозорче од мрежа.
• Остранлива пречка.
• Заден џеп, позади на седиштето.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Помошна корпа за багаж.
• Ротирачки предни тркала со механизам за закочување.
• Големи дупли 15 cm тркала.
• Сопирачки на задните тркала.
• Прилагодување во 3 позиции на грпчето.
• Прилагодување на портпирачот за нозете во 3 позиции.
• Гумен потпирач за ноџињата.
• Димензии на расклопена количка: 106x60x49 cm.
• Димензии на склопена количка: 103x26x28 cm.


• Бебешка количка, Количка за бебе, loco croco бебешки колички, количка за бебе мк, bebeska kolicka, kolicka za bebe, bebeski kolicki, kolicka za bebe mk, baby stroller, stroller for baby, bebeska kolicka mk, бебешка количка мк,

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА BEETLE СИВА 2023 КИКАБУ

4.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!