LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛА НА АКУМУЛАТОР РОЗЕВА JE1818

17.490 ден

• Светлечки предни фарови и блескави задни светла.
• Звук на палење на автомобилот, различни музички мелодии и приказни.
• Копче за регулирање на звукот.
• Високо ниво на удобност и безбедност.
• USB и AUX приклучок.
• 2 мотора на задните тркала.
• Пластично седиште.
• EVA гуми (меки).
• Безбедносен појас со 3 точки на поврзување.
• Педала за лесна употреба.
• Копче за стартување.
• Врати кои се отвараат.
• Копче за прилагодување на брзината на движење, брзо и бавно.
• Батерија 12.0V – 0.5 А, 6.0W.
• Полнач за батерија.
• Далечински управувач, користи 2×1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 59x92x44 cm.
• Димензии на седишниот дел: 35x19x30 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 13200 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛА НА АКУМУЛАТОР РОЗЕВА JE1818

17.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!