LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛА НА АКУМУЛАТОР ЦРВЕНА S2988

8.690 ден

• Практично пластично седиште.
• Впечатлив модерен дизајн.
• Музика со можност за прилагодување на звукот.
• Високо ниво на удобност и безбедност.
• Производот се одликува со раскажување на приказни, песнички, функција напред-назад и лево-десно, лулање и далечинско за управување од родителот.
• LED светла.
• USB и AUX приклучок.
• Педала за лесна употреба.
• Копче за стартување.
• Батерија 110-240V, 500mA.
• Полнач за батерија.
• Далечинскиот управувач користи 2×1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 92x54x38 cm.
• Димензии на седишниот дел: 25x18x23 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛА НА АКУМУЛАТОР ЦРВЕНА S2988

8.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!