LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА VITTO ЖОЛТА КИКАБУ

6.390 ден

• Наменета за дечиња до 36 месеци.
• Меко и удобно седиште.
• Лесна за склопување и пренесување.
• Прилагодување на висината во 7 позиции.
• 3 позиции за грбчето кои многу лесно се подесуваат.
• Подесување на потпирачот за нозе во 3 позиции.
• Двоен послужавник со држач за чаша.
• Прилагодување на послужавникот во 3 позиции.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Димензии на производот: 78x49x106 cm.
• Димензии на пакувањето: 49x26x66 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА VITTO ЖОЛТА КИКАБУ

6.390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!