LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА ПЛАСТИЧНА ПЛАВА

1.190 ден

• Достапна во 2 бои: сина и портокалова.
• Бустер хранилка која е наменета за деца кои можат самостојно да седат
• Хранилката се поставува на трпезариско столче и има подесување по 3 висини.
• Има 2 појаси, едниот е за прицврстување за столчето, а другиот е за безбедноста на детето.
• Хранилката има послужавник кој се поместува во 3 позиции, напред и назад.
• Послужавникот се вади и хранилката може да се користи како столче.
• Лесно се расклопува
• Лесно пренослива
• Лесно се чисти
• Димензии на хранилката: 46x32x33 см
• Димензии на кутијата: 34x40x29 см

Нема на залиха

7888426 Категории: ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА ПЛАСТИЧНА ПЛАВА

1.190 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!