LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА MAPLE ПЛАВА КИКАБУ

6.890 ден

• Изработена од висококвалитетни еко кожа материјали.Наменета за дечиња од 6 до 36 месеци,или за дечиња не постари од 3 години со тежина до 20кг.
• 5 позиции за грбчето кои многу лесно се подесуваат, со една рака.
• 3 позиции за наслонот за ноџињата.
• Безбедносен систен со 5 точки на поврзување.
• 2 нивоа за поставување на послужавникот.
• Горната табла се отстранува лесно без да мора да се отстрани и долната и лесно се мие.
• Меко и удобно седиште изработено од еко кожа.
• 12 висини за поставување на седиштето.
• Лесена за склопување и пренесување.
• 2 силиконски тркала за лесно движење.

Нема на залиха

550123 Категории , Ознака:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА MAPLE ПЛАВА КИКАБУ

6.890 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!