LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА КРЕМ

3.490 ден

• Навлака произведена од еко кожа, која лесно се отстранува.
• Лесна за склопување и пренесување.
• Прилагодување на висината во 5 позиции.
• 4 тркалца кои се ротираат 360 степени.
• Кочница на тркалцата.
• Помошна корпа.
• Подесување на потпирачот за нозе во 3 позиции.
• Двоен послужавник со држач за чаша.
• Прилагодување на послужавникот во 3 позиции.
• Безбедносен систем со 3 точки на поврзување.
• Димензии на производот: 93x52x64 cm.
• Димензии на седишниот дел: 23x27x39 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА КРЕМ

3.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!