LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА ELMA СИВА КИКАБУ

6.490 ден

• Погоден за деца кои можат да седат без помош до 5 години.
• Удобно седиште со навлака изработена од еколошка кожа.
• Лесно за чистење.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Подесување на послужавникот во 3 позиции.
• Држач за чаша.
• Потпирач за нозе за поголема удобност.
• Дрвени ногарки.
• Подлога против лизгање.
• Димензии на производот:
• Хранилка: 57x53x88 cm.
• Седишен дел: 26×23 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
550851 Категории , Ознака:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

хранилка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА ELMA СИВА КИКАБУ

6.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!