LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГРЕАЧ ЗА ШИШЕ НИП

2.595 ден

• Греач кој овозможува брзо, безбедно и ефикасно загревање на сите стандардни шишиња, произведени од стакло и пластика, како и пластични и стаклени садови за храна.
• Наменето за сите стандардни и широки шишиња од брендот nip.
• Автоматско исклучување по постигнување на саканата температура
• Во дополнителниот сад може да се стерилизираат цуцли и додатоци за шишиња, исто така може да се загрева храна за бебиња.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГРЕАЧ ЗА ШИШЕ НИП

2.595 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!