LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГРЕАЧ И СТЕРИЛИЗАТОР ХЕНДИ БЕЛ КИКАБУ

3.490 ден

• Грејач за 2 шишиња или мали тегли со храна.
• Едноставен за употреба со екран на допир.
• Четири режими на работа:
• греење на млеко (35 до 50ᵒC).
• одмрзнување / брзо загревање на млекото (32 до 42ᵒC).
• греење на храна (60 до 80ᵒC).
• стерилизација (100ᵒC).
• Тајмер што ви овозможува да поставите време кога уредот ќе почне да работи.
• Ја одржува избраната температура на водата до 12 часа.
• Ноќно светло.
• Погоден за стерилизација на 2 шишиња, мали додатоци и мали јадења за бебиња, благодарение на неговиот голем капацитет од 21×16 см.
• Сетот вклучува: грејач, кошница и капак.
• Димензии на производот: 27x19x14 cm.
• Димензии на пакувањето: 23x22x18 cm.

Нема на залиха

SKU: 550656 Категории , Ознака:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГРЕАЧ И СТЕРИЛИЗАТОР ХЕНДИ БЕЛ КИКАБУ

3.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!