LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГЛОДАЛКА КРУГ НИП

240 ден

• Наменета за бебиња поголеми од 3 месеци.
• Долги елементи кои се дизјанирани за да можат да се дофатат задните заби.
• Елементи наполнети со вода кои ја испуштаат свежината во подолг временски период која помага при болка на никнување на првите запчиња.
• Површината на глодалката нежно ги масира непцата и вилицата.
• Разни материјали со различна цврстина за навикнување на децата за процесот на џвакање цврста храна.
• Разни површини за стимулација на инстинктот за детска игра и осетот за допир.
• Лесен ергономски облик, лесен за држење.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГЛОДАЛКА КРУГ НИП

240 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!