LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГЛАВА ЗА ФРИЗУРИ СО ПЛЕТЕНКИ

500 ден

• Главата за стилизирање е полна со фантастична забава и игра! Дебелите плетенки во различни бои се совршени за виткање и плетење во трендовски дизајни! Користете го продолжувањето на косата, за да додадете малку елеганција на нејзината прекрасна коса.
• Надополнете го изгледот и разубавате ја со шминката која оди во овој сет.
• Димензии на пакувањето: 29x25x10 cm.
• Димензии на производот: 20x20x5 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГЛАВА ЗА ФРИЗУРИ СО ПЛЕТЕНКИ

500 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!