LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЕЛЕКТРИЧНА ПУМПА ЗА ГРАДИ LEIA КИКАБУ

2.390 ден

• Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, кој има прекрасен изглед, компактна структура, цврста и практична.
• Две функции на работа со 9 нивоа на вшмукување за прилагодување на потребите на мајката.
• „Нулта обратен проток“ дури и ако шишето со млеко случајно се преврти, млекото нема да се врати во главната единица за да предизвика оштетување на машината.
• Литиумска батерија со висок капацитет која може да се користи без адаптер за напојување, така што може да се користи насекаде.
• Екран на допир со LED дисплеј.
• Силиконска, поставена подлошка за лесно хранење насекаде.
• Голем капацитет за шише од 150мл.
• Димензии на производот: 23x9x9cm.
• Димензии на пакувањето: 28x19x10cm.

Нема на залиха

550096 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЕЛЕКТРИЧНА ПУМПА ЗА ГРАДИ LEIA КИКАБУ

2.390 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!