LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЕЛЕКТРИЧНА ПУМПА ЗА ГРАДИ ELIA КИКАБУ

5.390 ден

• Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, кој има прекрасен изглед, компактна структура, цврста и практична.
• 4 режими на работа: масажа, компресија, компресија со нерамномерно пумпање – го имитира природното однесување на бебето за време на доењето и интензивна компресија со 8 работни нивоа.
• „Нулта обратен проток“ дури и ако шишето со млеко случајно се преврти, млекото нема да се врати во главната единица за да предизвика оштетување на машината.
• Мемориска функција која ви овозможува да ја користите побрзо и полесно.
• Силиконска, поставена подлошка за лесно хранење насекаде.
• Големо шише со капацитет од 180 ml.
• Голема литиумска батерија од 2000 mAh.
• Димензии на кутија: 31x31x10 cm.
• Димензии на производ: 20cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЕЛЕКТРИЧНА ПУМПА ЗА ГРАДИ ELIA КИКАБУ

5.390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!