LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЕДУКАТИВНИ КЛУЧЕВИ

490 ден

• Возбудата на патот чека со оваа играчка на Fisher-price, а бебето не може да одолее на повикот на сирената: врум, врум.
• Оваа играчка се одликува со две копчиња, мек синџир со клучеви и реалистична тастатура што активира музика, звуци од автомобилот и светло. Мини возачите можат да помогнат во зајакнувањето на фината моторика додека ги фаќаат и си играат со копчињата, додека песните за учење воведуваат букви и броење.
• Димензии на пакувањето: 20x16x5 cm.
• Димензии на производот: 24×6 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЕДУКАТИВНИ КЛУЧЕВИ

490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!