LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА МИНТ СО ПИЛЕ

208 ден

• Наменет е за сите видови на цуцли лажливки.
• Лесно се закачува на облеката и истата не ја оштетува.
• Дизајнот на држачот е сладок, забавен и интересен.
• Димензии на производот: 27×10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА МИНТ СО ПИЛЕ

208 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!