LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДИСПАНЗЕР ЗА МЛЕКО СО ЛАЖИЧКА 130ГР ПЛАВ КИКАБУ

300 ден

• Максимална заштита на хранливоста на млекото.
• Диспанзерот за мелко со лажичка ви овозможува лесно и точно да ја измерите потребната доза.
• Капак кој лесно се отвара и затвара.
• Наменет за капацитет до 130 g млеко во прав.
• Димензии на производот: 14x8x9 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДИСПАНЗЕР ЗА МЛЕКО СО ЛАЖИЧКА 130ГР ПЛАВ КИКАБУ

300 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!