LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Мемо ‘Unicorn’ карти меморија (4+ год)

290 ден

• Производот е составен од 48 карти.
• Производот е од оригинален врвен квалитет.
• Оригинален производ.
• Практичен и ефекасен.
• Идеален производ за деца на возрас од 4 до 6 год.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Мемо 'Unicorn' карти меморија (4+ год)

290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!