LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Memo ‘Farm Animals’ карти меморија (3+ год)

290 ден

• Вклучува 12 меки коцки.
• Ја поттикнува креативноста, имагинацијата и сетилата.
• Меки и со свеж мирис на бебешка пудра.
• Висококвалитетна пластика.
• Идеален за деца од 6 месеци.
• Димензии на производот: 38х18х6 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Memo 'Farm Animals' карти меморија (3+ год)

290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!