LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Baby ‘Lovely Bear’ мека играчка со глодалка (0+)

560 ден

• Мека, кадифена играчка идеална за спиење и за смирување на детето која обезбедува чувство на присуство на свој близок.
• Аголна мека глодалка како додаток за смирување на болните непца.
• Има држач за цуцла.
• Производот е изработен од 100% полиестер.
• Идеална играчка за новороденчиња.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Baby 'Lovely Bear' мека играчка со глодалка (0+)

560 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!