LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder сет контењери (3+)

820 ден

• Подарете му го овој прекрасен сет од додатоци на вашето дете, кое ќе биде дополнување во неговата колекција од играчки. Деталите на оваа играчка се многу реални па со мала имагинација вашето дете ќе си игра со часови. Сите овие реални детали ги овозможува германскиот производител Bruder кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот во повеќе од 70 земји во светот. Сетот за отпадоци се состои од три мали канти во боја и еден голем сив контејнер. Време е да ги научите вашите дечиња да го рециклираат отпадот со овие канти за отпадоци. За да биде поголема забавата на вашите деца, тука се камионите за отпад на BRUDER кои можат да бидат опремени со овој сет канти за отпадоци.

Нема на залиха

76602607 Категории: , Достапно:
Бренд: BRUDER
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder сет контењери (3+)

820 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!