LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Mercedes-Benz Sprinter транспортно возило за животни и фигура коњ (3+)

3.620 ден

• Најновата верзија на Mercedes Benz Sprinter е една од најуспешните модели во категоријата лесни возила, а со неговата разновидност го прави ова комбе незаменливо. Германскиот производител Bruder ја произведе оваа реплика од овој врвен модел на Mercedes Benz Sprinter, со новата серија на дополнителни додатоци кои ќе ги воодушеви вашите најмили. Исто како и оригиналното комбе, оваа играчка има импресивни и иновативни функции затоа Bruder се единствени и уникатни на пазарот во производството на ваков тип на производи. Транспортерот за животни има модерна кутијата соодветна за транспорт на коњи со прилагодлива внатрешна преграда и две корита за вода. Рампата може да се преклопи за товарење и растоварање на коњите, а додека решетките на рампата обезбедуваат животните безбедно ќе се движат по неа. Во сетот веќе е вклучен коњ, кој ќе ја зголеми имагинацијата на вашето дете. Во ова возило може да се транспортираат најмногу два коња , кои можат дополнително да се купат, како и шталата за коњи која е совршена придружба на овој транспортер.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Mercedes-Benz Sprinter транспортно возило за животни и фигура коњ (3+)

3.620 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!