LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Mercedes-Benz Sprinter амбулантно возило и фигура (4+)

4.240 ден

• MB Sprinter Ambulance со возач на Bruder е извонредна играчка што ги внесува децата во светот на спасувањето и медицинската помош. Оваа реалистична играчка е детално изработена и обезбедува вистинско искуство на игра.
• Амбулантното возило со својот возач претставува динамичен тим за брза и ефикасна медицинска помош. Деталите на амбулантата и вклучениот возач создаваат реалистична сцена за играње во улогата на храбри медицински спасители.
• 2 задни врати со агли на отворање до 270°.
• Модул за покрив што може да се отстрани за да се овозможи пристап од врвот.
• Болничар со капа.
• Носачот се движи внатре и надвор.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Mercedes-Benz Sprinter амбулантно возило и фигура (4+)

4.240 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!