LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Mercedes-Benz Arocs камион мешалка за бетон (4+)

4.690 ден

Издржливоста и ефикасноста често претставуваат клучни елементи на работниот ден на патиштата и градилиштата. Ова е причината зошто новиот Mercedes-Benz Arocs е специјално развиен за овие потреби. Овој модел интензивно е фокусиран на издржливоста што ги карактеризира играчките на BRUDER, како и опремената кабината со врата што се отвора за да им се овозможи на вашите ‘мали работници’ да ги внесат фигурите во возилото.Сите овие реални детали ги овозможува германскиот производител Bruder кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот во повеќе од 70 земји во светот. Мешалката за бетон на камионот може да се сврти со помош на рачна рачка кај резервоарот за вода. Исто како и оригиналот, мешалката се празни со промена на насоката на вртење.Штитникот во форма на инка го насочува бетонот дирекно на лизгачкиот канал каде се празни мешалката.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Mercedes-Benz Arocs камион мешалка за бетон (4+)

4.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!