LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder JCB мини багер и градежен работник (4+)

1.460 ден

Доволно мал за да помине низ најситните недостапни места, а пак доволно силен за да ја заврши работата на десет мажи! JCB микро багерот 8010 CTS е извонреден не само поради неговата големина, туку и поради неговата моќ. Опремата на микробагерот е детална како оргиналната, вклучувајќи ја целосно функционалната рачка на багерот, ротирачката шасија и подвижниот кран.Уникатноста во деталите и издржливоста на овој багер JCB 8010 CTS е нешто што го инспирираше германскиот производител Bruder да го додаде овој производ како реплика во својата колекција од играчки, кои со децении се единствени и незаменливи на пазарот за висококвалитетни играчки. Возилото е совршено прилагодено за сите фигури од BRUDER bworld. Со микро багерот е вклучена и фигура, која има зглобни раце и нозе со цел да биде лесно прилагодлива за децата, и овозможува веднаш да започнат со работата на градилиштето штом ќе го отворат пакувањето вашите ‘мали работници’.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder JCB мини багер и градежен работник (4+)

1.460 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!