LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Bworld спасителна станица со возила и фигура (4+)

3.900 ден

• Релаксацијата и спортот во вода се многу популарни во денешниот свет. Безбедноста на сите љубители на водените спортови во светот е обезбедена од спасители , како и познатата дрвена куќарка која е нивна главна станица. Се ова го овозможува германскиот производител Bruder со сетот Lifeguard кој е додаток во нивната колекција од играчки и кои со децении се единствени и незаменливи на пазарот. Оваа фигура е направена со подвижни зглобни раце и нозе, за да можат да се движат во различни позиции и да изведуваат различни дејства. Фигурата е облечена како вистински спасувач на плажа со костим за капење, двоглед , капа и плута за спасување. Спасувачката станица е опремена со ротирачки светилник за сигнализирање на опасни ситуации. Благодарение на деталниот изглед оваа спасувачка станица е индентична на реалните, и им овозможува на децата незаборавна игра. Спасувачки тим е достапен за брз пристап до локациите на море, благодарение на глисерот за во вода кој може брзо да делува во далечините на морето. Воедно со помош на четирицикл спасителот може брзо да делува и во опасни далечни ситуации на плажата.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Bworld спасителна станица со возила и фигура (4+)

3.900 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!