LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БЕБЕ ЈОДА

1.590 ден

Оваа детска кадифна играчка ќе ги долови срцата на обожавателите на Star Wars Grogu насекаде. Инспириран од серијата Disney+, The Mandalorian , оваа симпатичната фигура со зелена кожа, големи уши и очи кое личи на бебе Yoda всушност се нарекува ‘The Child’. Играчката има меко тело, плус цврста основа исполнета со топчиња, совршена за гушкање или прикажување како колекционер. Обожавателите на „Војна на ѕвездите“ ќе сакаат да ја преземат улогата на Мандалорискиот ловец на награди и сами да се грижат за Детето! Димензии на пакувањето: 30x25x15 cm. Димензии на производот: 27x20x10 cm.

Нема на залиха

210001 Категории: ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БЕБЕ ЈОДА

1.590 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!