LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАЗЕН СО 3 ПРСТЕНИ 159cmX159Х50cm

2.200 ден

• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.
• Изработен од издржлив PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.
• Дизајниран со пријатни и весели шари.
• Вид на базен: на надувување.
• Димензии: 159×159 cm.
• 3057471, Bazen, Bazenti, Bazent, detski bazent, Bazent za deca, базен, базенти, базент, детски базент, базент за деца

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 3057471 Категорија Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

базен

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАЗЕН СО 3 ПРСТЕНИ 159cmX159Х50cm

2.200 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!