LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАРБИКА ДОКТОР СО КУЧЕ

450 ден

• Играта на доктор е својствена за децата и тоа е сосема нормално бидејќи е составен дел од реалниот живот. Некогаш е потребно да се посети лекар, кога сте болни за да ви се измери температурата, ве слушаат, ви се прегледува грлото. И како докторот, детето го прави истото со своето дете – кукла. Во овој сет ќе најдете барбика – доктор, мало девојче, маска, термометар, шприц, две кутриња, спакувани во убава кутија.
• Тематски сетови поврзани со омилените детски филмови и што ли уште не!
• Димензии на производот: 20×4 cm.
• Димензии на пакувањето: 32x22x6 cm.

Нема на залиха

SKU: 33746 Категории , Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАРБИКА ДОКТОР СО КУЧЕ

450 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!