LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАЛАНС БАЈК БЕЛ (108)

2.190 ден

• Совладајте го балансот на полесен начин!
• Помагаат во развивањето на самодовербата, ја зголемуваат координацијата и рамнотежата.
• Подесување висина на седиштето и метални бандажи.
• Меко и удобно седиште составено од висококвалитетен материјал.
• Мускулно зајакнување.
• Димензии на производот: 83x57x41cm.

Нема на залиха

31472 Категории: ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАЛАНС БАЈК БЕЛ (108)

2.190 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!