LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВТОМОБИЛ НА ДАЛЕЧИНСКО

650 ден

• Изненадете го вашето дете со овој автомобил.
• Впечатлив дизајн, брзи и незаборавни трки заедно со пријателите.
• Автомобилот е изработен од цврсти гумени тркала за да се обезбеди уште подобра стабилност на теренот за трки.
• Светлосни ефекти.
• Се движи напред-назад и лево-десно.
• Производот користи 3×1.5V AAА батерии во автомобилот кои не се вклучени во пакувањето и 2×1.5 AA кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 24x13x12 cm.
• Димензии на производот: 17x9x7 cm.

Нема на залиха

34021 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВТОМОБИЛ НА ДАЛЕЧИНСКО

650 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!