LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АСПИРАТОР ЗА НОС РОЗЕВ КИКАБУ

200 ден

• Аспиратор за нос кој е изработен од безбедни и високо квалитетни материјали.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Мек и безбеден силиконски врв.
• Димензии на производот: 11 х 3,7 х 3,7 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АСПИРАТОР ЗА НОС РОЗЕВ КИКАБУ

200 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!